Partner

Katarzyna Siembida

Specjalizacja:

  • Sprzedaż – obsługa rynku pierwotnego (weryfikacja umów deweloperskich, negocjacje cenowe).
  • Najem – aktywne poszukiwanie najemców, marketing online, weryfikacja prawna i finansowa stron.

Doświadczenie:

Katarzyna łączy świat branży kreatywnej z praktyką na rynku nieruchomości, tworząc niestandardowe rozwiązania w Modelu REAL ESTATE CONCIERGETM.

Doświadczenie zdobywała w działach real estate największych polskich i międzynarodowych kancelarii prawnych. Świadczyła kompleksowe usługi doradcze deweloperom mieszkaniowym i komercyjnym z obszaru CEE, polskim deweloperom mieszkaniowym oraz wykonawcom robót budowlanych, a także prywatnym inwestorom.

Katarzyna specjalizuje się w obsłudze rynku pierwotnego, ale doradzała także wspólnotom mieszkaniowym, zarządcom oraz pośrednikom w obrocie nieruchomościami.  W ramach branży kreatywnej reżyseruje sesje zdjęciowe i wizerunkowe (business).

Jest licencjonowaną pośredniczką w obrocie nieruchomościami (licencja PRFN nr 24723).

Edukacja:

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.
Absolwentka Szkoły Aktorskiej Romy Gąsiorowskiej w Warszawie.
Ukończyła Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Partner

Damian Siembida

Specjalizacja:

  • Najem – negocjacje nowych umów najmu, renegocjowanie zawartych umów i rozwiązywanie sporów na linii wynajmujący – najemca.

Doświadczenie:

Damian od ponad 12 lat związany jest z rynkiem nieruchomości. Brał udział w świadczeniu kompleksowych usług prawnych dla podmiotów polskich i zagranicznych, w tym międzynarodowego funduszu inwestycyjnego posiadającego w swoim portfolio nieruchomości komercyjne z obszaru CEE.
Jako prawnik rynku nieruchomości, doradzał przy kilkuset najmach w kilkunastu miastach w Polsce, brał udział w obsłudze inwestorów i deweloperów oraz międzynarodowych sieci hotelowych a także wspomagał prace generalnych wykonawców i podwykonawców robót budowlanych, przy projektach takich jak:

  • Złote Tarasy – centrum handlowo-biurowe
  • Wars, Sawa, Junior – d. Domy Towarowe Centrum
  • Biurowce klasy A w Warszawie – Mokotów i Wola
  • Stadion Narodowy w Warszawie – PGE Narodowy

Od 2007 roku Damian jest również licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 7176 Ministra Budownictwa oraz licencja PFRN).

Edukacja:

Ukończył Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Na specjalizację prawnika rynku nieruchomości zdecydował się podczas studiów na University of British Columbia (Vancouver, Kanada). Studiował także PR i Marketing na Wydziale Dziennikarstwa UW. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty praktyczne o tematyce nieruchomościowej.

RE CONCIERGES™

Zespół Fancy Properties

Nasi RE ConciergesTM oraz współpracujący z FANCY PROPERTIES specjaliści, swoje doświadczenie zawodowe zdobywali w międzynarodowych firmach consulitngowych, renomowanych polskich i zagranicznych kancelariach prawnych, spółkach doradztwa podatkowego, biurach architektonicznych i pracowniach designu, bądź są uznanymi twórcami z branży kreatywnej i artystycznej.

Razem tworzymy zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów z różnych branż, świadczących usługi dedykowane dla rynku nieruchomości.