Na sprzedaż

Przedwojenna Willa

na warszawskim osiedlu Gołąbki

Wybudowana w latach 1932-1934 Willa, zlokalizowana jest w Warszawie w sercu willowego osiedla Gołąbki. Usytuowana wśród zieleni i starodrzewa, otoczona automatycznie podlewanym i oświetlonym założeniem ogrodowym. Unikalnego charakteru willi nadaje jej położenie. Ciche osiedle, z przedwojennymi tradycjami, obecnie znane z pierwszego w Warszawie Ekoparku, stanowi miejską enklawę. Posiada jednakże pełen dostęp do usług dzielnicy Ursus i zapewnia sprawnie zorganizowaną komunikację miejską (PKP, SKM, autobusy miejskie, planowane metro), która pozwala dotrzeć do Śródmieścia zaledwie w 25 minut, nawet w godzinach szczytu.

Życie domu

Willa ( powierzchnia  całkowita 324 m2 ) charakter sielankowy, dworkowy, dla osób  zarówno ceniących prywatność, zieloną przestrzeń i ciszę jak i bezproblemowy dostęp do usług oraz szybki dojazd do centrum miasta.
Otoczona jest starannie wykonanym założeniem ogrodowym, z licznymi nasadzeniami i wiekowym drzewostanem (m.in. z 90-letnimi świerkami). Wyposażona w system automatycznego podlewania.
Na działce posadowiony jest wolnostojący murowany budynek garażowy o powierzchni 72m2. W jego skład wchodzi czteromiejscowy garaż z automatyczną bramą oraz przestrzeń pod dachem do przechowywania.

W tak doskonale zaaranżowanym ogrodzie  spędzisz beztrosko czas z najbliższymi lub zrobisz niezapomnianą imprezę dla znajomych.

Willa została podzielona na strefę dzienną i nocną. Na poziomie 0 znajduje się reprezentacyjny salon z kominkiem i wydzieloną częścią jadalną, narożna, widna kuchnia, a także przestronny gabinet, w którym możesz pracować w ciszy i skupieniu

Oryginalna i odrestaurowana klepka dębowa oraz mahoniowe i dębowe drzwi oraz okna nadają Willi unikalnego stylu. Poziom 1 został przeznaczony na strefę nocnego wypoczynku. Znajduje się między innymi sypialnia z wyjściem na taras  wraz z garderobą i wewnętrzną łazienką.

Natomiast, poziom -1 stanowi zagospodarowaną i w pełni wykorzystywaną przestrzeń, składającą się z sześciu odrębnych pomieszczeń, przeznaczonych obecne m.in.. na siłownię i salę gier.

Willa + Budynek garażowy + Działka 1000m2 kosztuje łącznie: 3.900.000,00 złotych.

POWIERZCHNIA DODATKOWA:
Istnieje możliwość dokupienia od właściciela dodatkowo 600 (604) m2 niezabudowanej działki (wykorzystywana na cele powiększenia ogrodu, z możliwością dalszej zabudowy np. dom dla gości lub wolnostojący budynek basenowy)