Zapytaj Adwokata

Chociaż wiemy, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”, to większość z nas zwraca się po pomoc do adwokata, kiedy na skutek błędnej decyzji popadło już w kłopoty i nie potrafi sobie z nimi poradzić.

Zła decyzja dotycząca tak istotnych spraw jak nasz majątek, podjęta nawet nieświadomie, na skutek nieznajomości prawa może prowadzić do poważnych problemów, w tym utraty naszego dorobku.
Dlatego też lepiej odpowiednio wcześniej zapytać adwokata o słuszność podejmowanych decyzji.

Jeżeli masz pytanie dotyczące:

Wyślij formularz z zapytaniem, a jeden ze współpracujących z nami adwokatów udzieli bezpłatnej porady. Część problemów prawnych, o które pytani są nasi prawnicy znajdziesz poniżej.

Dziękujemy za wiadomość. Została przesłana.
Pojawił się problem przy wysyłaniu wiadomości. Prosimy spróbować ponownie.

FANCY PROPERTIES dba o zabezpieczenie Państwa danych, w tym danych osobowych, spełniając wszelkie wymagania wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa. W celu umożliwienia odpowiedzi na przesłane wiadomości i przedstawienia naszej oferty drogą e-mail lub telefoniczną, prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności oraz wyrażenie niezbędnych zgód wskazanych poniżej:

*Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana poprzez przesłanie wiadomości na adres email: office@fancyproperties.pl lub sms na numer: +48 798 666 025 (jeżeli pierwotna wiadomość nadawcy nie zawierała adresu e-mail a jedynie numer telefonu).